درباره کنتراست

درباره ما...

هنر گرافیک مجموعه ایست از رنگ ها ، طرح ها ، شکل ها و تصاویری که یک هدف را دنبال می کند و معنا دهنده ، پیوند دهنده و زندگی بخش به موضوع می باشد.
گرافیک از آن دست هنر هایی است که متأسفانه در کشور ما کم تر شناخته شده و معدود کار هایی هم که در این زمینه صورت گرفته نتوانسته است به شناخت بیشتر این هنر کمک چندانی نماید.
در این راستا گرافیست وظیفه دارد پیام خود را به گونه ای بیان کند که مخاطب منظورش را دریافت کند. اما این که آیا الزاماً طرح او مورد پسند مخاطب قرار می گیرد یا خیر؟ بستگی به سلیقه شخص دارد، زیرا سلیقه ها متفاوت است.
 هنر گرافیک به دلیل این که تکثیر می شود و در دسترس طیف های مختلفی از مردم قرار می گیرد و متعلق به همه می باشد، مانند نقاشی شخصی نیست.
شرکت کنتراست با تجربه ای چند ساله در زمینه طراحی گرافیک و چاپ با بهره گیری از پرسنل متخصص و با تجربه و نیز همکاری نزدیک با بزرگ ترین و مجهزترین مجموعه های فعال در صنعت چاپ و سایر شاخه های مرتبط همواره سعی بر آن داشته تا محصولی با کیفیت و شایسته را به مشتریان خود عرضه دارد.
این فعالیت ها در طول دوره های کاری مختلف گسترش یافته و تا امروز نیز ادامه داشته و امید است در سایه عنایات الهی و کوشش خلاقانه و مداوم گروه کنتراست و همیاری همکاران همیشه یاور به بالاترین سطح ممکن ارتقا یابد.
شرکت کنتراست به عنوان مشاور، طراح و مجری امور چاپی و تبلیغات چه در غالب تبلیغات محیطی و چه در غالب تبلیغات فرامحیطی همیشه سه شعار را سرلوحه کار خویش قرار داده است.
  • خلاقیت و نوآوری و پرهیز از انجام کارهای تکراری حتی به خواست خود مشتری
  • انجام کار با حداکثر کیفیت و در حداقل زمان ممکن
  • کاهش حداکثری هزینه های مشتری تا جایی که خللی به کیفیت کار وارد نشود.
در این راستا شرکت کنتراست ابتدا به عنوان مشاوری آگاه به خواست مشتریان و شرایط بازار سعی نموده است تا بهترین راهکارها و پیشنهادات را براساس بررسی نیاز و خواست مشتریان و در نظر گرفتن بودجه آنها ارائه دهد که این امر سبب گردیده است که مشتریان با دیدگاهی شفاف تر و خیالی آسوده و آگاهی کافی عمق و میزان تبلیغات خویش را انتخاب نموده و در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه ممکن به اهداف تبلیغاتی و چاپی خویش دست پیدا کنند.
نیاز به مشاوری خبره و کاردان در امور چاپ و تبلیغات به دلیل وجود شاخه های متعدد و روش های گوناگون در این حوزه نیازی حیاتی ست. چرا که گاهاً دیده شده است که هزینه های سرسام آوری برای تبلیغ محصولی خاص به دلیل نبود هدفی روشن و آگاهای کافی از مسیر انجام کار و شیوه ای نادرست نه تنها مثمر ثمر نبوده که تبدیل به ضد تبلیغ شده است.
پس از انتخاب راه و روش صحیح تبلیغ از سوی مشتریان لازم است تا ایده های ایشان مورد بررسی قرار گرفته و براساس آن طراحی های لازم انجام شود. در این مرحله نیز شرکت کنتراست به عنوان طراحی خلاق در کنار مشتریان اقدام به پیاده سازی خواست ایشان نموده و تلاش می کند تا طرحی خاص و منحصر به فرد برای هر مشتری ارائه دهد. در این راستا شرکت کنتراست با بهره گیری از تیمی متعهد و با حوصله و خلاق پس از آگاهی از ایده های ابتدایی مشتریان و احترام کامل به نظرات ایشان اقدام به طراحی خواسته های آنها در حداقل زمان ممکن می نماید.
در نهایت یک ایده ناب و منحصر به فرد که با طراحی خاص و خلاقانه همراه شده است نیاز به یک اجرای با کیفیت و مقرون به صرفه دارد که این مهم نیز توسط شرکت کنتراست برای مشتریان فراهم آمده است.
در ادامه به گوشه ای از فعالیت های شرکت کنتراست اشاره می کنیم:
انجام کلیه امور چاپ و تبلیغات محیطی و کاغذی
اعم از مشاوره، طراحی و اجرای (چاپ) لوگو و آرم ، کاتالوگ ، پوستر ، بروشور ، کارت های ویزیت خاص ، تراکت ، سالنامه و تقویم ، کتاب ، کلیه ملزومات چاپی و ست های اداری (سربرگ ، فرم ، پاکت ، فولدر و...) و انجام کلیه امور مربوط به بسته بندی و ارائه کالا شامل: پک های خاص ، جعبه ، کارتن ، لیبل ، هندبگ ، پاکت ، نایلون و پلاستیک.
انجام کلیه امور مربوط به تبلیغات فرامحیطی اعم از مشاوره ، طراحی و اجرای سایت ، تبلیغات تلویزیونی (شهری و صدا و سیما) ، بیلبوردهای شهری و تبلیغات در محیط های مجازی.
 

با ما باشید تا اوج...

چرا کنتراست...!؟

نیاز به مشاور

ما به عنوان مشاوری همگام، همیشه در کنارتان خواهیم بود...

قیمت های مناسب

انجام کارهای چاپی و تبلیغاتی با هزینه های مقرون به صرفه و مناسب...

پرداخت هدفمند هزینه ها

هزینه های آگاهانه، هدفمند و با برنامه ریزی موجب رضایت و پیشرفت کسب و کار شماست...

زمان بندی انجام سفارشات

انجام به موقع و سریع طراحی و زمان بندی در اجرا و چاپ سفارشات...

طراحی حرفه ای

طراحی اختصاصی و حرفه ای، برای تمامی سفارشات، حتی سفارشات جزئی...

خلاقیت در طرح ها

اعمال خلاقیت در طرح ها و پرهیز از تکرار و عدم  استفاده از طرح های آماده در سفارشات...

روند کاری

1

مشاوره

شرکت کنتراست ابتدا به عنوان مشاوری آگاه  سعی نموده است تا بهترین راهکارها و پیشنهادات را براساس نیاز و خواست مشتریان و در نظر گرفتن بودجه آنها ارائه دهد که این امر سبب گردیده است که مشتریان با دیدگاهی شفاف و خیالی آسوده و آگاهی کافی، عمق و میزان تبلیغات خویش را انتخاب کنند.

2

طراحی

پس از انتخاب راه و روش صحیح تبلیغ و مورد بررسی قرار گرفتن ایده ها، طراحی های لازم انجام می شود. در این مرحله نیز شرکت کنتراست به عنوان طراحی خلاق در کنار مشتریان اقدام به پیاده سازی خواست ایشان نموده و تلاش می کند تا طرحی خاص و منحصر به فرد برای هر مشتری ارائه دهد.

3

اجرا و چاپ

در نهایت ، یک ایده ی ناب و منحصر به فرد که با طراحی خاص و خلاقانه همراه شده است نیاز به یک اجرای با کیفیت و مقرون به صرفه دارد که این مهم نیز توسط شرکت کنتراست با همکاری با مجموعه های مجرب صنعت چاپ و بهره گیری از تجهیزات روز این صنعت برای مشتریان فراهم آمده است.

تیم کاری کنتراست

همکاران ما

هیئت مدیره